Tutvustus

Jõesuu KülaKohvik – südamega tehtud road, värskendavad joogid, hubane ja sõbralik õhkkond, mängutuba lastele, maaliline loodus ümberringi, põnevust pakkuv rippsild maja taga …

Asume Soomaa piiril, kohas, kus Navesti jõgi ühineb Pärnu jõega, täpselt Jõesuu rippsilla juures. On tuntud tõsiasi, et Soomaal uidates läheb kõht tühjaks. Seega olete väga oodatud, et teha üks värskendav kohvi- või jätsipaus või süüa üks mõnus kõhutäis. Oleme menüüd koostades mõelnud ka veganite peale.

Mahutame kohvikusse kuni 80 inimest, ootame teid tähistama sünnipäevi ja pulmi, pidama peiesid või korraldama muid koosviibimisi. Aga pakume cateringi ka teie enda asukohas – jällegi alustades sünnipäevadest ja pulmadest kuni piknike ja spordiüritusteni välja. Ja ära pelga ka teha väikest tellimust – pereürituselt on puudu üks kringel, pole probleemi!

Uus peatuspunkt loodusesõpradele!

Jõesuu KülaKohvik asub Soomaa ja Tori põrgu lähedal, kus Navesti ja Pärnu jõgi kohtuvad. Ära unusta külastamast meie väliterrassi, mis asub rippsilla kõrval jõe ääres. See on ideaalne koht, kus nautida päikselist päeva ja jäätisekokteili ning lõõgastuda keskkonnas, mis mõjub hästi nii vaimule kui kehale.

Jõesuu KülaKohviku lähedal on:

Peale selle toimuvad Jõesuu KülaKohviku lähedal mitmed põnevad sündmused (näiteks Taali Superkross (autod, veokid)Soomaa viies aastaaeg ja üritused Tori Rahvamajas).

Tulge puhkama!